Základné údaje

Meno: Martin Keseg
Prezývka: Keso
Dátum narodenia: 26.10.1975
Občianstvo: SR

Vzdelanie

   V roku 1994 som ukončil stúdium na Gymnáziu v Leviciach. Následne som nastúpil do prvého ročníka Matematicko-fyzikálnej fakulty Univerzity Komenského (MFF UK), zameranie informatika. Na MFF UK som študoval teoretické zameranie Algoritmy a paralélne výpočty a špecializovaný blok Programové a počítačové systémy. Štúdium som úspešne ukončil v roku 2000.

Práca

1995 TopSoft, rôzne školenia win95, HTML, internet
leto 1996 Kiosk, projekt Gates96
Február 1997 - Jún 1998 Oracle Slovensko spol. s.r.o webmaster a MIS assistent
August 1998 Sun Microsystems Slovakia spol. s.r.o System Engineer Contributor a webmaster
Júl 2000 Sun Microsystems Slovakia spol. s.r.o Systems Engineer

Literatúra

   Najviac čítam asi sci-fi a fantasy, ale aj súčasnú literatúru. Mojimi obľúbenými autormi sú Boris Vian, Kurt Vonnegut, Woody Allen, Isaac Asimov, Philip K. Dick, Robert Heinlein, Andrzej Sapkowski a iní.

Film

   Obľúbené filmy nebudem písať, lebo to závisí od nálady, počasia a iných vecí. Obľúbených autorov, resp. režisérov spomeniem. Tu sú, v poradí ako mi napadajú, Quentin Tarantino, Robert Rodriguez, Danny Boyle, Peter Greenaway, Woody Allen, David Lynch, Pedro Almodovar, Oliver Stone, Jim Jarmush, Thór Fridrikson a iní.

Hudba

   Hudbu počúvam rôznu. Momentálne najviac asi Fat Boy Slima, Beastie Boys, Morcheebu, Massive Attack, Sepulturu atď. Je to široký záber.
   Moje najobľúbenejšie kapely dlhotrvajúceho rázu sú The Clash, Pixies, Sepultura, U2, R.E.M, Inspiral Carpets, Gavin Friday, Prodigy a Leftfield.

Ostatné

   Záľuby sa trosku pomenili od poslednej verzie stránky. Záľuba #1 je ultimate frisbee a hrávam za team Outsiterz.
   Druhým koníčkom sa stala motorka. Dá sa povedať ze tieto dva koníčky skoro úplne vytlacili horský bicykel. Squashu sa venujem hlavne v zime, keď sa nedá hrať ultimate.
 

Last update: 9. máj 2002
Text © 1998-2002 Martin [Keso] Keseg, all rights reserved.